ХІ-й Ярмарок органічної та натуральної продукції / Lviv Organic & Natural Fair

ХІ-й Ярмарок органічної та натуральної продукції / Lviv Organic & Natural Fair

27-28 серпня 2022 р. у Львові  в Парку Івана Франка відбудеться  ХІ-й Ярмарок органічної та натуральної продукції / Lviv Organic & Natural Fair (LOF).  Цей захід започатковано як щорічну подію Львівською міською громадською організацією «Екотерра» з 2012 року. 

Ярмарок є частиною просвітницької кампанії, яка має на меті популяризацію сталих методів ведення сільського господарства з акцентом на органічне виробництво та відповідальне споживання. 

Сьогодні, коли Україна захищає свою незалежність, цілісність та демократичні принципи, питання продовольчої безпеки належить до пріоритетних. Україна є важливим гравцем світового ринку сільськогосподарської продукції. Зокрема органічна продукція, займає 4 місце серед 123-х країн-експортерів органічної продукції до країн ЄС. 

Оскільки цьогорічний ярмарок буде присвячено питанням продовольчої безпеки, 27 серпня (субота) Громадська організація «ПЛАТО» розповість про функціонування унікального простору міського садівництва та городництва – «Розсадник» у Парку «Залізні Води». 

Впродовж ярмарку, 27 серпня відбудеться виставка зразків зброї від Благодійної організації «Львівський Лицар», яка займається волонтерською допомогою українським воїнам. Зібрані кошти підчас виставки та впродовж двох днів ярмарку будуть передані  волонтерській ініціативі для придбання необхідної оптики та обладнання на передову.

Запланована дата проведення: 27-28 серпня 2022 р.
Контакти, щодо участі у ярмарку:
ecoterralviv@gmail.com або за телефоном:

+380951529480
+380970550607
Захід проходитиме за підтримки: ССВ (Коаліції Чиста Балтика) та Програми громадських неурядових організацій ЄС LIFE
Організатор заходу: ЛМГО «Екотерра» Інформаційний партнер: Інформаційний портал OrganicInfo