Міжнародна виставка БіоФах-2014 (Нюрнберг, Німеччина)

Міжнародна виставка БіоФах-2014 (Нюрнберг, Німеччина)

На на найбільшій в світі міжнародній виствці органічних продуктів «БіоФах» (BioFach), яка відбулася 12-15.02.2014 у м. Нюрнберг (Німеччина) вперше в історії було представлено національний павільйон України.

Павільйон було організовано разом з українськими представниками органічного сектору в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні» (2012-2016), що впроваджує Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації через Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO).

У павільйоні України були представлені 9 компаній-експонентів: 8 важливих виробників українського органічного ринку зі своєю органічною продукцією: зернові, олійні та бобові культури та перероблені продукти, овочі, лікарські трави та ароматичні рослини, а також дикороси (ягоди). Цими компаніями стали ТОВ «Агрофірма «Поле» (Черкаська обл., www.agropole.com.ua), ПП «Галекс-Агро» (Житомирська обл., www.galeks-agro.com), ТОВ «Каспер» (Одеська обл., www.organico.od.ua), ТОВ «Чистий продукт – С» (Донецька обл., www.organicpro.com.ua), ТОВ «Ель Дорадо Оілс» (Київська обл.), ТОВ «Фірма «Діамант» (Полтавська обл., www.diamatltd.com.ua), ТОВ «Фітосвіт» (Вінницька обл., www.phytosvit.com), ТДВ «Рівнехолод» (Рівненська обл., www.rivnefrost.com). Ще експонентом в павільйоні України був надавач послуг ТОВ «Органік Стандарт», перший український міжнародно акредитований сертифікаційних орган, який здійснює сертифікацію органічного виробництва в Україні (www.organicstandard.com.ua).

Національний павільйон України викликав значний інтерес з боку відвідувачів, особливо тому, що багато європейських імпортерів високо оцінюють потенціал України та українських органічних виробників як постачальників органічної продукції на міжнародний ринок. Участь у виставці стала для експонентів чудовою можливістю для просування своєї продукції та встановлення нових ділових зв’язків з іноземними партнерами.  Для учасників делегації були організовані ознайомчі виїзди до виробників органічної продукції Німеччини.

Члени ЛМГО “Екотерра” за фінінсової підтримки ССВ (Коаліція Чиста Балтика) мали можливість відвідати міжнародну вставку БіоФах-2104 та були присутніми на відкритті Українського стенду та всіх офіційних заходах в яких приймала участь українська делегація. Участь ЛМГО “Екотерри” відбулася за сприяння Львівської торгово-промислової палати.