ЯРМАРОК ОРГАНІЧНОЇ ТА НАТУРАЛЬНОЇ ПРОДУКЦІЇ / LVIV ORGANIC & NATURAL FAIR (LOF)

ЯРМАРОК ОРГАНІЧНОЇ ТА НАТУРАЛЬНОЇ ПРОДУКЦІЇ / LVIV ORGANIC & NATURAL FAIR (LOF)

2-3 вересня 2023 р. у Львові в Парку Івана Франка відбудеться ХII-й Ярмарок органічної та натуральної продукції / Lviv Organic & Natural Fair (LOF). Цьогорічний ярмарок стане першим органічним заходом у низці вересневих подій присвячених святкуванню Органічному дню ЄС, що започаткований у 2021 році Європейським парламентом. Україна долучається до відзначення цього дня, адже це ідеальна нагода продемонструвати розвиток органічного сектору в Україні та підтримати тих, хто в умовах війни продовжує виробництво органічної продукції забезпечуючи потреби ринку у якісному сертифікованому продукті.

Ярмарок є частиною просвітницької кампанії, яка має на меті популяризацію органічного виробництва, відповідального споживання та сталих підходів у веденні сільського господарства.

У Ярмарку приймуть участь як сертифіковані виробники органічної так і виробники натуральної продукції Львівщини, Тернопільщини, Волині, Житомирщини, Київщини та інших областей.

На Ярмарку буде представлено: мед, чаї, соки, сири та інша молочна продукція, пастила, крупи, олія, джеми, м’ясні вироби та інше.

Час роботи ярмарку: з 02-03 вересня 2023 р., з 10:00-19:00

Вхід безкоштовний.

Місце проведення: м. Львів, Парк Івана Франка (головна алея)

Додаткові питання: ecoterralviv@gmail.com або за телефонами: +380951529480 +380970550607

Захід проходитиме під патронатом Львівської обласної військової адміністрації.

За фінансової підтримки: CCB (Coalition Clean Baltic) та Програми громадських неурядових організацій ЄС LIFE.

Організатор заходу: ЛМГО «Екотерра»

Інформаційний партнер: OrganicInfo.