Стань учасником проекту “Good.Better.Organic!”

Стань учасником проекту “Good.Better.Organic!”

Шановні колеги!

Цього року Львівська міська громадська органіція «Екотерра» спільно з Асоціацією APOLLO e.V., Фондом “Пам’ять, відповідальність та майбутнє” Німеччина,  вперше організовує зустріч молодих органічних фермерів.

З 13 до 20 жовтня 2018 року десять зацікавлених осіб безкоштовно можуть прийняти участь у навчальних візитах органічних господарств Львівської, Тернопільської та Волинської області, а в наступному році з 11 до 18 березня 2019 року відвідати з навчальним візитом Бранденбург Німеччина.

Учасники проекту – спеціалісти або фермери які займаються або зацікавлені у впроваджені органічного землеробства, не старше 35 років.

Проект “Good.Better.Organic!” Об’єднує українських та німецьких органічних фермерів та тих, хто прагне займатись органічним виробництвом. Ви дізнаєтеся про можливості та проблеми органічного землеробства в обох країнах, а також історію примусової праці в Німеччині за часів нацистської епохи. У рамках семінарів, експертних дискусій та візитів компаній Ви будете мати можливість обговорити питання виробництва, обробки та маркетингу органічної продукції.

Щоб стати учасником  проекту, Вам необхідно заповнити заявку за наступним посиланням

https://docs.google.com/forms/d/1pNAKhqCNa9Sa8RiO5X5i6GnFPDWRJ6nKjFK4rb2_2bk/edit?usp=sharing

Термін подачі заявки до 15 вересня 2018 р.

У разі виникнення запитань, контактна особа Наталя тел. 097-055-06-07 або 095-152-94-80

З нетерпінням чекаємо на Ваші заявки!

Президент ЛМГО «Екотерра» 
Чоловська Наталія