Насіннєва скарбниця, сироваріння та здоровий хліб: як пройшов Ярмарок органічної продукції у Львові

Насіннєва скарбниця, сироваріння та здоровий хліб: як пройшов Ярмарок органічної продукції у Львові

Ярмарок органічної та натуральної продукції відбувся у Львові вшосте. Цими вихідними у Парку імені Івана Франка всі охочі могли спробувати органічну продукцію, сертифіковану за європейськими стандартами.

«Ярмарок відбувається вже вшосте. Суть його полягає в тому, що всі виробники, які тут присутні, сертифіковані та мають якісну продукцію. Також це натуральні, свіжі продукти, які вирощені на Львівщині та на теренах Західної України. Ярмарки – це чи не найкращий спосіб, який дає змогу знайти свого споживача», – розповідає Наталія Хмиз, директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Цього року учасниками Ярмарку стали понад 30 виробників з різних куточків України.

«У Львові органічну продукцію можна придбати у спеціалізованих магазинах: “Терра Органіка”, “Із Села”, “Під Кумпелем”, “Еко-лавка”, а також великих торговельних мережах МЕТРО, ВАМ, Сільпо. Але майже в жодному з великих супермаркетів для такої продукції немає окремої полиці. Зазвичай, покупцю потрібен час, щоб знайти органічну продукцію на полицях магазинів та розпізнати її. Вартість цієї продукції на 30-40 % вища за звичайну, але ціну можна коригувати і робити більш лояльною для пересічних громадян. Таку практику використовують у європейських країнах, де є державна підтримка органічного виробництва», – розповіла голова ЛМГО «Екотерра» Наталія Чоловська.

Детальніше про Ярмарок органічної та натуральної продукції дивіться у відеосюжеті.

Джерело: Твоє місто