Гастрономічний захід «Львівський ярмарок смаку»

Гастрономічний захід «Львівський ярмарок смаку»

Львівський ярмарок смаку — визначна подія у гастрономічному світі України. Це місце, де збираються унікальні виробники продукції, представники мереж, іноземні гості та українські поціновувачі, аби відкрити багатогранність смаків українських продуктів, завести нові знайомства та обмінятися досвідом.

У 2023 році Львівський ярмарок смаку відвідали більше тисячі гостей. Цього року організатори обіцяють ще більше смакових відкриттів та захопливих активностей для всіх шанувальників смачних страв, вишуканих сирів та органічних продуктів, адже ярмарок триватиме аж два вихідні дні.

Мета заходу — підтримка малих та середніх виробників органічних сертифікованих продуктів, сироварів та крафтових локальних виробників. Така ініціатива з розвитку торговельного потенціалу об’єднає учасників-виробників органічного та молочного секторів, ключових партнерів та зацікавлених споживачів.

На ярмарку буде представлена продукція приблизно 50 виробників: мед, чаї, соки, сири та інша молочна продукція, пастила, крупи, олія, джеми, м’ясні вироби, вина та інше.

Дата: 8-9 червня 2024 (субота-неділя), з 11:00 до 19:00

Місце: м. Львів, вул. Коперника, 17, подвір’я Львівського палацу мистецтв 

На відвідувачів ярмарку чекає: що

  • Розмаїття продуктів: познайомтеся із виробниками сертифікованих органічних, молочних продуктів із різних куточків України, а також крафтовими виробниками Львівщини.
  • Дегустації від учасників: смакуйте та відкривайте для себе нові гастрономічні перлини.
  • Майстер-класи: навчайтеся у кращих. Безкоштовні кулінарні та гастрономічні майстер-класи з дегустаціями дозволять вам освоїти нові кулінарні техніки та секрети.
  • Вікторини: вигравайте смачні призи, відповідаючи на запитання про органічні та молочні продукти.
  • Розваги для дітей: дитяча зона з аніматорами зробить захід веселим та цікавим для всієї родини.

Організатори та партнери

Львівський ярмарок смаку організовано Львівською обласною військовою (державною) адміністрацією, Львівською міською громадською організацією «Екотерра», спільнотою поціновувачів сиру ProCheese від Ardis Group під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України та за підтримки Швейцарії в межах швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP), що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Медіапартнер заходу OrganicInfo.ua

Запрошуємо всіх приєднатися до найсмачніших вихідних у Львові та насолоджуватися неперевершеними смаками та гостинною атмосферою на Львівському ярмарку смаку!